پدر کودک وزیر دادگستری فرانسه کیست؟
این وزیر کابینه سارکوزی که یکی از زنان مورد علاقه وی نیز هست، گفته تا روز چهارشنبه هفته آینده نام پدر کودک خود را اعلام نخواهد کرد. این زن 42 ساله که در حال حاضر مجرد است به رسانه ها گفت: من زندگی خصوصی پیچیده ای دارم.
22176_854.jpgبرنا: با انتشار خبر بارداری وزیر دادگستری فرانسه که از زنان مورد علاقه سارکوزی است، گمانه زنیها در این مورد که پدر این کودک کیست آغاز شده است.

به گزاش دی ولت، " راشیدا داتی" وزیر دادگستری فرانسه که بدلیل جذابیتهای ظاهری و شیوه مردانه کارهایایش مورد توجه رسانه های فرانسه است، با اعلام خبر بارداری خود بار دیگر به تیتر نخست این رسانه ها تبدیل شد.

این وزیر کابینه سارکوزی که یکی از زنان مورد علاقه وی نیز هست، گفته تا روز چهارشنبه هفته آینده نام پدر کودک خود را اعلام نخواهد کرد. این زن 42 ساله که در حال حاضر مجرد است به رسانه ها گفت: من زندگی خصوصی پیچیده ای دارم. او بیشتر بدلیل پیشینه مهاجرتی خود که به شمال آفریقا تعلق دارد، بعنوان چهره خارجی دولت فرانسه شناخته می شود.

به نوشته رونامه "لو موند" داتی چهارمین زن در فرانسه است که حین داشتن سمت در عرصه سیاسی باردار می شود. رسانه های فرانسه بارداری داتی را فرصتی برای کناره گیری وی از فعالیتهای سیاسی ارزیابی می کنند.

این در حالی است که وی پیش از این بدلیل مورد توجه واقع از سوی سارکوزی به محبوبه رییس جمهور معروف شده بود. با این وجود گفته می شود روش دیکتاتورگونه و مخارج بالای زندگی این زن موجب شده سارکوزی از ازدواج با او پشیمان شود
/ 0 نظر / 25 بازدید